Ota yhteyttä


Postiosoite

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

 

Laskutus

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

Pankkiyhteys: FI28 5620 09207047 89
Y-Tunnus: 0970772-3

Laskuja koskevat yhteydenotot toiminnanohjaus.lru@lappeenrannanuimarit.fi

Kysyttävää?

Valmennusryhmien asiat (Top Team, Akatemia2, IKM1-3, Rollo1-4, Kuutit, Pinkut, Masters-kilpa ja -kuntoryhmä)
sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi

Harrasteryhmien asiat (Harraste1-3) toiminnanohjaus.lru@lappeenrannanuimarit.fi

Kurssi- ja opetustoimintojen asiat (vauvauinti, sisarusuinti, tenavauinti, uimakoulut ja tekniikkaryhmät)
toiminnanohjaus.lru@lappeenrannanuimarit.fi

Maksuasiat
toiminnanohjaus.lru@lappeenrannanuimarit.fi

Valmentajat ja ohjaajat


Valmennus

Sami Lauronen, päävalmentaja

  • sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 40 027 5672
  • Top Team -ryhmä

Rasmus Virta, valmentaja

  • rasmus.virta@lappeenrannanuimarit.fi
  • Rollo 1, 2 ja 3
  • Aikuisten kunto- ja harrasteryhmä / Masters-kisaryhmä

Pauliina Käiväräinen, valmentaja

  • pauliina.kaivarainen@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM2 ja Akatemia2
  • Fysiikkavalmennus Top Team, Akatemia2, IKM1, IKM2, IKM 3 ja Rollo1

Lauri Ytti, valmentaja

  • lauri.ytti@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 1

Mostafa Ismail, valmentaja

  • mostafa.ismail@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 3

Hilda Harle, valmentaja

  • hilda.harle@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM4

Vilma Tikka, valmentaja

  • vilma.tikka@lappeenrannanuimarit.fi
  • Pinkut

Harrasteuintiryhmät

Heikki Tervanen, valmentaja

  • heikki.tervanen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Harraste 1

Noora Peltoniemi, valmentaja

  • noora.peltoniemi@lappeenrannanuimarit.fi
  • Harraste 2 (Rollo4)

Hilda Harle, valmentaja

  • hilda.harle@lappeenrannanuimarit.fi
  • Harraste 3 (IKM4), Sharksit ja Delffarit (tiistain ryhmät), aikuisten tekniikkaryhmä

Vilma Tikka, valmentaja

  • vilma.tikka@lappeenrannanuimarit.fi
  • Sharksit ja Delffarit (torstain ryhmät)

Nooa Matela, valmentaja

  • nooa.matela@lappeenrannanuimarit.fi
  • Delffarit (torstain ryhmät)

Ville Haimila, valmentaja

  • ville.haimila@lappeenrannanuimarit.fi
  • Uimahypyt

Toiminnanohjaaja

  • toiminnanohjaaja@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 452 1005 (puhelinaika ma-ke klo 13-14)
  • kaikki tiedustelut seuratoiminnasta
  • vauvauinti, uimakoulut, tekniikkaryhmät, kurssitoiminta, harrasteryhmät
  • uudet harrastajat
  • laskutus

Uimaopettajat

  • Nea Salo, uimaopettaja
  • Noora Peltoniemi, uimaopettaja
  • Senni Räikkönen, uimaopettaja
  • Tiia Takala, uimaopettaja
  • Rasmus Virta, uimaopettaja
  • Vilma Tikka, apuohjaaja
  • Onni Scharin, apuohjaaja
  • etunimi.sukunimi@lappeenrannanuimarit.fi

 


Lähetä viesti

    Lomake on suojattu reCAPTCHA:lla. Tutustu Tietosuoja- ja käyttöehtoihin.