Ota yhteyttä


Postiosoite

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

 




Laskutus

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

Pankkiyhteys: FI23 5716 9020 0529 29
Y-Tunnus: 0970772-3

Laskuja koskevat yhteydenotot johtokunta.lru@lappeenrannanuimarit.fi


Image


Valmentajat ja ohjaajat


Valmennus

Sami Lauronen, päävalmentaja

  • sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 40 027 5672
  • Akatemia ja IKM 1

Riikka Purho, valmennuspäällikkö

  • riikka.purho@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 40 839 2399
  • Rolloryhmät, Saukot, Kuutit, Pinkut, Räpyläuinti

Timo Härkönen, valmentaja

  • timo.harkonen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Akatemia 2, Masters

Lauri Ytti, valmentaja

  • lauri.ytti@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 2

Leo Pessi, valmentaja

  • leo.pessi@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 918 3228
  • IKM 3

 

Harrasteuintiryhmät

Pinja Kuuva, valmentaja

  • pinja.kuuva@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 40 415 5328
  • Rollo 4, Harraste 1

Tia Haikarinen, valmentaja

  • tia.haikarinen@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 44 504 0612
  • Rollo 4, Harraste 1

Lauri Ytti, valmentaja

  • lauri.ytti@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 4

Leo Pessi, valmentaja

  • leo.pessi@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 918 3228
  • IKM 4

Vauvauinti ja vesipeuhula

Kirsi Lindqvist, vauvauintiohjaaja

  • Puh: +358 50 537 09 01 (iltaisin)

Toiminnanohjaaja

Terhi Heimala

  • toiminnanohjaaja@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 452 1005
  • kaikki tiedustelut seuratoiminnasta
  • vauvauinti, uimakoulut, tekniikkaryhmät, kurssitoiminta
  • uudet harrastajat
  • laskutus

Toiminnanohjaajan puhelinaika ma-ke klo 9-14

 


Johtokunta


Sanna Saareks, puheenjohtaja
toimintakäsikirjan ja vision hallinta, tiedottaminen, seuran nettisivut, laskutus, myClub

  • puheenjohtaja.lru@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 593 5231

Heikki Pesonen, varapuheenjohtaja
valmentajien yhteyshenkilö, tiedottaminen, seuran nettisivut, laskutus, myClub

  • heikki.pesonen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 759 6080

Kai-Asser Skog, sihteeri, kilpailutoimikunta, seuran nettisivut

  • kasko.rok@lappeenrannanuimarit.fi

Veijo Immonen, kilpailutoimikunta, seuran nettisivut

  • veijo.immonen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 050 562 6928

Nina Haimila, kirjanpito, talousasiat, työsopimukset ja työtodistukset

  • nina.haimila@lappeenrannanuimarit.fi

Aija Matela, varustehankinnat

  • aija.matela@lappeenrannanuimarit.fi

Paula Ovaska, ohjaajien yhteyshenkilö

  • paula.ovaska@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 557 7538

Panu Puranen, kirjanpito, talousasiat, laskutus, myClub

  • panu.puranen@lappeenrannanuimarit.fi

Satu Nevalainen, varainhankinta, matkajärjestelyt

  • satu.nevalainen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 050 338 0399

Lähetä viesti


    Lomake on suojattu reCAPTCHA:lla. Tutustu Tietosuoja- ja käyttöehtoihin.