Ota yhteyttä


Postiosoite

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

 

Laskutus

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

Pankkiyhteys: FI28 5620 09207047 89
Y-Tunnus: 0970772-3

Laskuja koskevat yhteydenotot johtokunta.lru@lappeenrannanuimarit.fi

Kysyttävää?

Valmennusryhmien asiat (Akatemia, Akatemia2, IKM1-3, Rollo1-4, Kuutit, Pinkut, Räpyläuinti, Masters-kilpa ja -kuntoryhmä)
sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi

Harrasteryhmien asiat (Harraste1-3) toiminnanohjaaja@lappeenrannanuimarit.fi

Kurssi- ja opetustoimintojen asiat (vauvauinti, sisarusuinti, tenavauinti, uimakoulut ja tekniikkaryhmät)
toiminnanohjaaja@lappeenrannanuimarit.fi

Maksuasiat
johtokunta.lru@lappeenrannanuimarit.fi

Valmentajat ja ohjaajat


Valmennus

Sami Lauronen, päävalmentaja

  • sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 40 027 5672
  • Akatemia1 ja IKM1

Pauliina Käiväräinen, valmentaja

  • pauliina.kaivarainen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Rollo 1, 2 ja 3
  • Aikuisten kunto- ja harrasteryhmä / Masters-kisaryhmä
  • Fysiikkavalmennus Akatemia, Akatemia2, Ikm1, Ikm2 ja Rollo1

Lauri Ytti, valmentaja

  • lauri.ytti@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 2, Akatemia2

Mostafa Ismail, valmentaja

  • mostafa.ismail@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 3

Sara-Sofia Lohi, valmentaja

  • sara-sofia.lohi@lappeenrannanuimarit.fi
  • Rollo 1, 2 ja 3

Hilda Harle, valmentaja

  • hilda.harle@lappeenrannanuimarit.fi
  • Kuutit

Vilma Tikka, valmentaja

  • vilma.tikka@lappeenrannanuimarit.fi
  • Pinkut, Rollo 2

Harrasteuintiryhmät

Heikki Tervanen, valmentaja

  • heikki.tervanen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Harraste 1

Noora Peltoniemi, valmentaja

  • noora.peltoniemi@lappeenrannanuimarit.fi
  • Harraste 2 (Rollo4)

Hilda Harle, valmentaja

  • hilda.harle@lappeenrannanuimarit.fi
  • Harraste 3 (IKM4), Sharksit ja Delffarit (tiistain ryhmät), aikuisten tekniikkaryhmä

Vilma Tikka, valmentaja

  • vilma.tikka@lappeenrannanuimarit.fi
  • Sharksit ja Delffarit (torstain ryhmät)

Nooa Matela, valmentaja

  • nooa.matela@lappeenrannanuimarit.fi
  • Delffarit (torstain ryhmät)

Ville Haimila, valmentaja

  • ville.haimila@lappeenrannanuimarit.fi
  • Uimahypyt

Toiminnanohjaaja

Suvi Saira, toiminnanohjaaja

  • toiminnanohjaaja@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 452 1005 (puhelinaika ma-ke klo 13-14)
  • kaikki tiedustelut seuratoiminnasta
  • vauvauinti, uimakoulut, tekniikkaryhmät, kurssitoiminta, harrasteryhmät
  • uudet harrastajat
  • laskutus

Uimaopettajat

  • Nea Salo, uimaopettaja
  • Noora Peltoniemi, uimaopettaja
  • Senni Räikkönen, uimaopettaja
  • Lilja Tarvainen, apuohjaaja
  • etunimi.sukunimi@lappeenrannanuimarit.fi

 


Lähetä viesti

    Lomake on suojattu reCAPTCHA:lla. Tutustu Tietosuoja- ja käyttöehtoihin.