Ota yhteyttä


Postiosoite

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

Toiminnanohjaaja

p. 050 452 10 05

Soittoaika ma-to klo 9-14,
muina aikoina tekstiviestit

Laskutus

Lappeenrannan Uimarit ry
Antinkatu 1 D
53420 Lappeenranta

Laskuja koskevat yhteydenotot laskutus@lappeenrannanuimarit.fi


Image


Valmentajat ja ohjaajat


Valmennusryhmät

Sami Lauronen, päävalmentaja

  • sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Puh: +358 400 275 672
  • Akatemia ja IKM 1

Riikka Purho, valmennuspäällikkö

  • riikka.purho@lappeenrannanuimarit.fi
  • Puh: +358 40 839 23 99
  • Rollo 1, Rollo 3, Saukot, Räpyläuinti

Ismo Teitto, valmentaja

  • ismo.teitto@lappeenrannanuimarit.fi
  • Rollo 2, IKM 4, Kuutit, Pinkut

Timo Härkönen, valmentaja

  • tuotantotalomaria@gmail.com
  • Akatemia 2, Masters

Aleksi Hautaniemi, valmentaja

  • aleksijuhani.hautaniemi@gmail.com
  • IKM 2, IKM 3

 

Uimaopetus

Mari Helén

  • mari.helen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Puh: +358 50 452 10 05

    soittoaika ma-to klo 09:00 - 14:00
    muina aikoina tekstarit ja sähköposti

Masters

Timo Härkönen, valmentaja

  • tuotantotalomaria@gmail.com

Vauvauinti ja vesipeuhula

Kirsi Lindqvist

  • Puh: +358 50 537 09 01 (iltaisin)
Kirsiltä voit tarkistaa uintiaikasi ja saada lisätietoja

Erityisryhmät

Mari Helén

  • mari.helen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Puh: +358 50 452 10

    soittoaika ma-to klo 09:00 - 14:00
    muina aikoina tekstarit ja sähköposti


Johtokunta


Sanna Saareks, puheenjohtaja
toimintakäsikirjan ja vision hallinta, tiedottaminen, seuran nettisivut, laskutus, myClub

  • puheenjohtaja.lru@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 593 5231

Heikki Pesonen, varapuheenjohtaja
valmentajien yhteyshenkilö, tiedottaminen, seuran nettisivut, laskutus, myClub

  • heikki.pesonen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 759 6080

Kai-Asser Skog, sihteeri, kilpailutoimikunta, seuran nettisivut

  • kasko.rok@lappeenrannanuimarit.fi

Veijo Immonen, kilpailutoimikunta, seuran nettisivut

  • veijo.immonen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 050 562 6928

Nina Haimila, kirjanpito, talousasiat, työsopimukset ja työtodistukset

  • nina.haimila@lappeenrannanuimarit.fi

Aija Matela, varustehankinnat

  • aija.matela@lappeenrannanuimarit.fi

Paula Ovaska, ohjaajien yhteyshenkilö

  • paula.ovaska@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 557 7538

Panu Puranen, kirjanpito, talousasiat, laskutus, myClub

  • panu.puranen@lappeenrannanuimarit.fi

Satu Nevalainen, varainhankinta, matkajärjestelyt

  • satu.nevalainen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 050 338 0399

Lähetä viesti