Ota yhteyttä


Postiosoite

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

 




Laskutus

Lappeenrannan Uimarit ry
Pohjolankatu 29
53100 Lappeenranta

Pankkiyhteys: FI23 5716 9020 0529 29
Y-Tunnus: 0970772-3

Laskuja koskevat yhteydenotot johtokunta.lru@lappeenrannanuimarit.fi


Image


Valmentajat ja ohjaajat


Valmennus

Sami Lauronen, päävalmentaja

  • sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 40 027 5672
  • Akatemia ja IKM 1

Riikka Purho, valmennuspäällikkö

  • riikka.purho@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 40 839 2399
  • Rolloryhmät, Saukot, Kuutit, Pinkut, Räpyläuinti

Timo Härkönen, valmentaja

  • timo.harkonen@lappeenrannanuimarit.fi
  • Akatemia 2, Masters

Lauri Ytti, valmentaja

  • lauri.ytti@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 2

Leo Pessi, valmentaja

  • leo.pessi@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 918 3228
  • IKM 3

 

Harrasteuintiryhmät

Tia Haikarinen, valmentaja

  • tia.haikarinen@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 44 504 0612
  • Rollo 4, Harraste 1

Lauri Ytti, valmentaja

  • lauri.ytti@lappeenrannanuimarit.fi
  • IKM 4

Leo Pessi, valmentaja

  • leo.pessi@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 918 3228
  • IKM 4

Toiminnanohjaaja

Terhi Heimala

  • toiminnanohjaaja@lappeenrannanuimarit.fi
  • +358 50 452 1005
  • kaikki tiedustelut seuratoiminnasta
  • vauvauinti, uimakoulut, tekniikkaryhmät, kurssitoiminta
  • uudet harrastajat
  • laskutus

Toiminnanohjaajan puhelinaika ma-ke klo 9-14

 


Johtokunta


Sanna Saareks, puheenjohtaja
toimintakäsikirjan ja vision hallinta, tiedottaminen, seuran nettisivut, laskutus, myClub, budjetti

  • puheenjohtaja.lru@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 593 5231

Panu Puranen, varapuheenjohtaja
talousasiat, laskutus, myClub, budjetti

  • panu.puranen@lappeenrannanuimarit.fi

Paula Ovaska, sihteeri
toiminnanohjaajan ja ohjaajien yhteyshenkilö

  • paula.ovaska@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 557 7538

Heikki Pesonen 
valmentajien yhteyshenkilö, tiedottaminen, seuran nettisivut, laskutus, myClub

  • heikki.pesonen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 040 759 6080

Petteri Lehmus
valmentajien yhteyshenkilö, kilpailutoiminta

  • petteri.lehmus@lappeenrannanuimarit.fi

Nina Haimila
kirjanpito, talousasiat, työsopimukset ja työtodistukset, budjetti

  • nina.haimila@lappeenrannanuimarit.fi

Aija Matela
varustehankinnat, verkkokauppa, kilpailutoiminta

  • aija.matela@lappeenrannanuimarit.fi

Satu Nevalainen
varainhankinta, matkajärjestelyt, verkkokauppa, JoJo- toiminta

  • satu.nevalainen@lappeenrannanuimarit.fi
  • 050 338 0399

Lähetä viesti


    Lomake on suojattu reCAPTCHA:lla. Tutustu Tietosuoja- ja käyttöehtoihin.